ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ – 1ος Όμιλος

ΦΛΕΜΙΝΓΚ – ΑIA

3 – 1

Τέγος, Μαρίνος, Μπαντιμαρούδης – Αγοράι

ΝΙΚΑΙΑ – ΒΙΒΛΙΚΗ UNITED

3 – 0

 

ΝΙΚΑΙΑ – ΦΛΕΜΙΝΓΚ

2 – 1

 

AIA – ΒΙΒΛΙΚΗ UNITED

4 – 3

 

ΝΙΚΑΙΑ – ΑΙΑ

3 – 2

Παπαθανασίου (2), Κατσιμπράκης – Αγοράι, Μπελίστα

ΦΛΕΜΙΝΓΚ – ΒΙΒΛΙΚΗ UNITED

2 – 3

Πεταλίδης Αν., Τέγος – Μπλέτσας (2), Δημητριάδης

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Ν – I – Η

GOALS

ΝΙΚΑΙΑ

9

3 – 0 – 0

8 – 3

ΦΛΕΜΙΝΓΚ

3

1 – 0 – 2

6 – 6

ΒΙΒΛΙΚΗ UNITED

3

1 – 0 – 2

6 – 9

ΑΙΑ

3

1 – 0 – 2

7 – 9

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ – 2ος Όμιλος

Π. ΠΑΤΡΩΝ – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

3 – 5

 

Α’ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΡΑ

3 – 0

 

Α’ ΑΘΗΝΩΝ – Π. ΠΑΤΡΩΝ

4 – 1

Χατζηαντωνιάδης, Πιπιλιός Αλ., Βασιλείου, Στρατής – Ποτοσάκης

Ν. ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΤΡΑ

1 – 7

Μυλωνάς Α. – Χαρίτων (4), Κυριάκος (2), Πρίφτης

Α’ ΑΘΗΝΩΝ – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

2 – 1

 

Π. ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΤΡΑ

0 – 3

Καραπάνος (2), Χαρίτων

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Ν – I – Η

GOALS

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

9

3 – 0 – 0

9 – 2

ΠΑΤΡΑ

6

2 – 0 – 1

10 – 4

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

3

1 – 0 – 2

7 – 12

Π. ΠΑΤΡΩΝ

0

0 – 0 – 3

4 – 12

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ – 3ος Όμιλος

ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΑΣ

13 – 3

 

5Ε – ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ

3 – 2

Παυλίδης (2), Καραγιώργος – Ροδονίδης Β., Σταθέλος

ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – 5Ε

4 – 1

Βαϊρλής (3), Μουτούδης – Καραγιώργος

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΑΣ

5 – 1

 

ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ

4 – 1

 

5Ε – ΚΕΡΑΜΕΑΣ

4 – 1

 
 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Ν – I – Η

GOALS

ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ

9

3 – 0 – 0

21 – 5

6

2 – 0 – 1

8 – 7

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ

3

1 – 0 – 2

8 – 8

ΚΕΡΑΜΕΑΣ

0

0 – 0 – 3

5 – 22

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ – 4ος Όμιλος

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ – ΛΑΡΙΣΑ

5 – 1

Κιουπούρογλου (2), Μυλωνάς, Βουρλίτης, Κρουσταλλάκης Τ. – Ντάνος

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ

4 – 1

 

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ

4 – 3

 

ΛΑΡΙΣΑ – ΜΕΝΑΝΔΡΟY

9 – 2

 

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΛΑΡΙΣΑ

3 – 2

Λίττας (2), Σιδηρόπουλος – Μούντος, Τοπάλογλου

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ – ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ

4 – 0

 
 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Ν – I – Η

GOALS

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

3 – 0 – 0

11 – 6

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ

6

2 – 0 – 1

12 – 5

ΛΑΡΙΣΑ

3

1 – 0 – 2

12 – 10

ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ

0

0 – 0 – 3

3 – 17

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚOI

ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ – ΒΟΡ. ΠΡΟΑΣΤΙΑ

2 – 1

Αβραμίδης, Βαϊρλής – Κιουπούρογλου

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – 5Ε

2 – 4

Μακρίδης, Λίττας – Καραγιώργος (2), Ιωαννίδης, Τσιτουρίδης

Α΄ΑΘΗΝΩΝ – ΦΛΕΜΙΝΓΚ

2 – 0

Βασιλείου Κ. (2)

ΝΙΚΑΙΑ – ΠΑΤΡΑ

3 – 1

Παπαθανασίου, Κατσιμπράκης, Ξανθόπουλος – Πρίφτης

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚOI

5Ε – Μυλότοπος

1 – 1
1 – 1 (παρ.)
3 – 2 (πεν.)

Λαζάρωφ – Φωτιάδης Δ.

Καραγιώργος, Ιωαννίδης, Κατσάρκας – Φωτιάδης Δ., Χατζηλιάδης

Α΄ Αθηνών – Νίκαια

3 – 2

Γούναρης, Πιπιλιός Α., Νικολάου Π. – Κατσιμπράκης, Παπαθανασίου

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Α΄Αθηνών – 5Ε

3 – 0

Άνευ αγώνος, αποσύρθηκε η ομάδα της 5Ε

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΦΛΕΜΙΝΓΚ

4 – 1

Παπαδοπούλου Α. (2), Καλαϊτζίδου, Λόνγκ Χ. – Ζαχαράκη

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ – ΠΑΛ. ΠΑΤΡΩΝ

2 – 2

Ταγαρούλια Λ. , Δεληγιαννίδου Ρ. (Αυτ.) – Δρακάκη, Δεληγιαννίδου Ρ.

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

3 – 1

Ταγαρούλια Λ. (2), Στραύκοβα (Αυτ.) – Παπαδοπούλου Α.

ΦΛΕΜΙΝΓΚ – ΠΑΛ. ΠΑΤΡΩΝ

0 – 1

Δεληγιαννίδου Ρ.

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ – ΦΛΕΜΙΝΓΚ

3 – 0

Ταγαρουλια Λ. (2), Μηλιώρη Α.

ΠΑΛ. ΠΑΤΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

3 – 1

Αγαπίδου Χρ., Δρακάκη Γ., Αντωνιάδου Α. – Παπαδοπούλου Α.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Ν – I – Η

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ

7

2 – 1 – 0

ΠΑΛ. ΠΑΤΡΩΝ

7

2 – 1 – 0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

3

1 – 0 – 2

ΦΛΕΜΙΝΓΚ

0

0 – 0 – 3

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚOI

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ – ΦΛΕΜΙΝΓΚ

1 – 0

Μηλιώρη Α.

ΠΑΛ. ΠΑΤΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

1 – 3

Δρακάκη Γ. – Λόνγκ Κ., Παπαδοπούλου Α. (2)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ

1 – 0

Λόνγκ Κάλι

 

ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΟΡΕΡ

Παπαδοπούλου Αποστολία (Αναγέννηση)

6

Ταγαρούλια Λίλα (Β. Προάστια)

5

Δρακάκη Γεωργιάννα (Παλ. Πατρών)

3

Δεληγιαννίδου Ρίκα (Παλ. Πατρών)

2

Λόνγκ Κάλι (Αναγέννηση)

2

Μηλιώρη Άντυ (Βορ. Προάστια)

2

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – ΘΕΡΙΣΤΕΣ

45 – 58

Ν. ΣΜΥΡΝΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

26 – 41

Α.Ε.Π. – ΤREASURES

47 – 44

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

38 – 31

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – TREASURES

57 – 40

ΘΕΡΙΣΤΕΣ – Α.Ε.Π.

82 – 49

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

50 – 69

ΘΕΡΙΣΤΕΣ – TREASURES

60 – 34

Ν. ΣΜΥΡΝΗ – Α.Ε.Π.

48 – 48
53 – 50 (παρ.)

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – Α.Ε.Π.

52 – 67

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΘΕΡΙΣΤΕΣ

63 – 68

Ν. ΣΜΥΡΝΗ – TREASURES

23 – 26

Α.Ε.Π. – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

55 – 67

ΘΕΡΙΣΤΕΣ – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

65 – 25

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – TREASURES

36 – 52

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Ν – Η

ΘΕΡΙΣΤΕΣ

10

5 – 0

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

9

4 – 1

Α.Ε.Π.

7

2 – 3

TREASURES

7

2 – 3

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ

6

1 – 4

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

6

1 – 4

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΘΕΡΙΣΤΕΣ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

71 – 59

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – ΑΙΑ

2 – 0 α.α.

Ν. ΣΜΥΡΝΗ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

2 – 1

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

0 – 2

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΑΙΑ

2 – 0

Ν. ΣΜΥΡΝΗ – ΑΙΑ

2 – 1

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – ΚΑΤΕΡΙΝΗ

0 – 2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Ν – Η

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

6

3 – 0

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

4

2 – 1

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ

2

1 – 2

ΑΙΑ

0

0 – 3

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚOI

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ

2 – 0

Ν. ΣΜΥΡΝΗ – ΑΙΑ

2 – 0

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

1 – 3

14-25, 25-22, 17-25, 8-25

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ – 1ος Όμιλος

ΛΑΡΙΣΑ – Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (2)

2 – 1

21-17, 16-21, 17-15

ΛΑΡΙΣΑ – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

2 – 1

21-13, 13-21, 15-8

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (2) – Ν. ΣΜΥΡΝΗ

2 – 0

21-6, 21-11

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΛΑΡΙΣΑ

4

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (2)

2

Ν. ΣΜΥΡΝΗ

0

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ – 2ος Όμιλος

Α’ ΑΘΗΝΩΝ – Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (1)

2 – 0

21-7, 21-8

ΕΔΕΣΣΑ – ΝΙΚΑΙΑ

2 – 1

21-18, 18-21, 15-8

ΝΙΚΑΙΑ – Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (1)

2 – 1

21-11, 15-21, 15-13

Α’ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΔΕΣΣΑ

2 – 0

21-14, 21-10

Α’ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΑΙΑ

2 – 0

21-18, 21,19

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (1) – ΕΔΕΣΣΑ

0 – 2

19-21, 19-21

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

Α’ ΑΘΗΝΩΝ

6

ΕΔΕΣΣΑ

4

ΝΙΚΑΙΑ

2

Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (1)

0

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚOI

ΛΑΡΙΣΑ – ΕΔΕΣΣΑ

2 – 0

21-7, 21-8

Α’ ΑΘΗΝΩΝ – Β. ΠΡΟΑΣΤΙΑ (2)

2 – 1

21-10, 17-21, 15-10

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

Α΄ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑ

3 – 0

21-15, 21-15, 23-21

Close Menu